LAT RUS
tel. 67878567 mob. 26627115
Interneta veikalam notiek rekonstrukcija, preces nevar iegādāties.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un laipni gaidīsim Būvniecības Nams "Kurši" veikalos.
Sadaļa atjaunota 2016-03-11
Lejupielādēt PDF

Kā pasūtīt

Visas preces ērti un ātri var pasūtīt:

1. Mūsu interneta veikalā www.bnkurshi.lv vai SIA „Tirdzniecības nams „Kurši”’ mājas lapā www.kurshi.lv (jebkurā laikā).

•  Rūpīgi iepazīstieties ar Distances līguma noteikumiem, un, ja tiem piekrītiet, apstipriniet to. Distances līguma noslēgšanas  noteikumi pieejami šeit.
• Izvēlieties preci
•  Norādiet daudzumu
•  Nospiediet pogu ”Pievienot grozam”
•  Aizpildiet pasūtījuma formu
•  Nospiediet pogu “Pirkt”

Pirms pasūtījuma apstiprināšanas ar Jums sazināsies mūsu menedžeris, ar kuru Jūs varēsiet vienoties par precīzu preču daudzumu, piegādes laiku un citām iespējamām izmaksām. Uz Jūsu norādīto e-pastu atnāks pasūtījuma apstiprinājums un rēķins apmaksai.
 
Pārdevējs patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja atbildīgajam menedžerim neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.
 
2. Papildus jautājumu gadījumā Jūs varat sazināties:
2.1. Pa e-pastu (jebkurā laikā) -   webshop@kurshi.lv
2.2. Pa tālruni   +371 67878567 (tikai darba dienās no 08:00 līdz 17:00).
 
Pasūtījuma izpilde:  Pasūtījums tiek izpildīts tikai pēc Pārdevēja iesniegtā rēķina apmaksas saņemšanas dienas
 
Norēķina veids:
- Ar bankas pārskaitījumu uz rēķinā norādīto bankas konta rekvizītiem.
- Skaidrā naudā vai ar bankas norēķinu karti. Šo maksājuma veidu Jūs varat veikt jebkurā no mūsu veikaliem, ja esat izvēlējies saņemt preci veikalā, iepriekš informējot klientu menedžeri, lai varētu veikt preces rezervāciju konkrētajā veikalā.
 
Garantija
 
Pārdevēja Interneta vietnēs piedāvātajām precēm tiek norādīta tikai ražotāja izsniegtā garantija, kas katrai preču grupai ir atšķirīga. Precēm garantijas termiņu nosaka tās ražotājs. Garantijas remonta servisa pakalpojumus nodrošina ražotājs vai preces oficiālais izplatītājs Latvijas Republikas teritorijā.  Par pamatu garantijas pieteikšanai tiek uzskatīts pirkumu apliecinošs dokumenta oriģināls un garantijas talons, ja tāds tiek izsniegts. Pircējs uzrāda pirkumu apliecinošu dokumenta oriģinālu (kvīts, pavadzīme, garantijas dokumentu, ja ražotājs tādu ir paredzējis).
 
Pirkumu apliecinošos dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā garantijas dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
 
Pirms sākat iegādāto preci izmantot, lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem. Neatbilstoši izmantojot preci, zaudēsiet atteikuma tiesības un uz preci attiecināmo garantiju.
 
Atgādinām! Patērētājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu pārdevējam par preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem divu gadu laikā no preces iegādes vai pakalpojuma saņemšanas dienas, iesniedzot prasījuma pieteikumu pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam divu mēnešu laikā no dienas, kad atklājis preces vai pakalpojuma neatbilstība līguma noteikumiem. Ja ražotājs precei ir devis lielāku garantiju, tad attiecīgi patērētājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu visā atlikušajā garantijas termiņa laikā saskaņā ar garantijas dokumentā norādītajiem nosacījumiem. Patērētāja pieteikto prasījumu izskata atbilstoši garantijas dokumentā norādītajiem nosacījumiem. (PTAL 27. pants).
 
SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" neuzņemas atbildību par iespējamo kaitējumu, kuru produkts (izstrādājums vai prece) tiešā vai netiešā veidā varētu nodarīt cilvēkiem, mājdzīvniekiem, mantai. Preču atbilstības sertifikāti vai tās ekspluatācijas īpašību deklarācijas ir pieejamas pie katras preces apraksta individuāli. 
 
Atteikuma tiesības
Slēdzot Distances līgumu, tas ir, veicot pirkumu interneta vietnēs http://www.kurshi.lv  vai  http://www.bnkursi.lv, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas.
Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties!Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).
Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
Jūsu pienākums ir 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam.
Vēršam uzmanību, ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības, tad Jūsu pienākums ir segt preces atpakaļatgriešanas izdevumus.
Jūs nevarēsiet izmantot atteikuma tiesības šādos gadījumos, ja:
-          ja atgrieztā prece ir bojāta vai nav atgriezta pilnā kompletācijā;
-          ja patērētājs ir atvēris preces iepakojumu kā rezultātā tā zaudējusi savu nozīmi, īpašības vai kvalitāti;
-          ja prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
-          ja preces tiek izgatavotas pēc pasūtītāja norādījumiem, tajā skaitā individuāla pasūtījuma, piemēram, pēc noteiktiem izmēriem izgatavota prece, piegriezts stikls, zāģmateriāls, spogulis u.tml. 
Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai. Neatbilstoši izmantojot preci, patērētājs zaudē atteikuma tiesības un uz preci attiecināmo garantiju.
 
Pārdevējs ir tiesīgs aizturēt par pasūtījumu samaksātās naudas summas atmaksu līdz brīdim, kad pārdevējs saņēmis preci vai ja patērētājs ir iesniedzis apliecinājumu, ka  Pārdevēja prece ir nosūtīta atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir veikta agrāk. 
 
Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.
Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, Pārdevējam ir pienākums ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu uz Atteikuma tiesību veidlapā norādīto adresi vai e-pastu, atmaksāt Jūsu veiktās iemaksas. Pārdevējs atmaksā naudu, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis savu piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no Jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.

Ar Informāciju par atteikuma tiesībām varat iepazīties šeit
Atteikuma veidlapu var lejuplādēt šeit.
 
Atsauces uz normatīvajiem aktiem: 

1Latvijas Republikas “Patērētāju tiesību aizsardzības likums” 
2LR Ministru kabineta 2014. gada 20. maija Noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”
 
 
© 2011 www.bnkurshi.lv Jebkāda veida lapas satura pārpublicēšana bez bnkurshi.lv rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Mājas lapas izveide - WebLab