LAT RUS
tel. 67878567 mob. 26627115
Interneta veikalam notiek rekonstrukcija, preces nevar iegādāties.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un laipni gaidīsim Būvniecības Nams "Kurši" veikalos.
Sadaļa atjaunota 2016-03-11
Lejupielādēt PDF

Apmaksa/Piegāde

Pēc klienta pieprasījuma veicam preču piegādi uz klienta norādīto adresi. Šim nolūkam esam izveidojuši plašu autoparku, kurā ir gan vieglās automašīnas, gan kravas mikroautobusi, kravas automašīnas ar un bez piekabēm, automašīnas ar ceļamkrānu un automašīnas ar lafeti.
Konkrēts piegādes termiņš ir atkarīgs no apjoma un piegādes vietas un tiek saskaņots individuāli. Piegāde notiek 1-2 darba dienu laikā no rēķina apmaksas brīža. Klientam iepriekš tiek paziņots konkrēts piegādes laiks. Ja norādītajā laikā klients nav ieradies saņemt preci un nav sazvanāms pa norādīto kantakttelefonu, tad transporta maksimālais gaidīšanas laiks ir 15 minūtes. Pēc tam pasūtītā prece tiek nogādāta atpakaļ uz veikalu. Nauda par transporta pakalpojumiem netiek atgriezta. Šajā gadījumā klientam ir pašam jāierodas veikalā pēc savas preces.Ja nepieciešama mūsu transporta piegāde, tad ir jāapmaksā papildus transporta pakalpojumi.
Pasūtīto preci var saņemt arī pilnvarotā persona (uzrādot personu apliecinošu dokumentu). Pilnvarotās personas vārds, uzvārds un mobilais telefona numurs ir jānorāda ailē Papildus pieprasījumi pasūtījuma veikšanas brīdī.

 

Preču piegāde

Mēs piegādājam preces ar savu transportu Rīgā un Latvijas teritorijā. Minimālā piegādes cena ir 18.00 EUR (attiecās uz mašīnu līdz 2 tonnām). Piegāde tiek veikta līdz mājas durvīm vai teritorijas iebrauktuvei. Par preču izkraušanu ir atbildīgs klients.
Pircējam, saņemot preci, jāpārbauda tās atbilstība un apjoms. Parakstot pavadzīmi, pircējs apstiprina, ka nav nekādu pretenziju daudzuma un vizuālā izskata ziņā. Pavadzīmē minētās preces ir SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" īpašums līdz pilnai apmaksas saņemšanai.

Par piegādes izmaksām lūdzam interesēties pie klientu menedžera. Atkarībā no pirkuma summas, iespējamas elastīgas atlaides.

Pirms pasūtījuma apstiprināšanas mūsu klientu menedžeris sazināsies ar Jums, lai precizētu precīzas piegādes izmaksas Jūsu pasūtījumam.

Patīkamus pirkumus!

© 2011 www.bnkurshi.lv Jebkāda veida lapas satura pārpublicēšana bez bnkurshi.lv rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Mājas lapas izveide - WebLab